Brainevent @ ICT؛ توسعه موبایل با C # و Xamarin.Forms – ICT

Brainevent @ ICT؛ توسعه موبایل با C # و Xamarin.Forms – ICT
به عنوان یک توسعه دهنده NET ، احتمالاً قبلاً در مورد Xamarin شنیده اید. Xamarin تکنیکی است که با استفاده از آن می توانید در C # برای iOS ، Android ، Windows Phone ، Mac و UWP برنامه ایجاد کنید. با استفاده از ابزارهایی که از قبل می دانید می توانید این کار را از Visual Studio انجام دهید. شما همچنین چارچوب NET را نیز در اختیار دارید. ابتدا یک مقدمه کوتاه در مورد Xamarin و Xamarin وجود خواهد داشت. فرم ها و سپس ما به عمق فرو می رویم!
شما در مورد چگونگی ساخت یک برنامه برای iOS و Android با استفاده از Xamarin آشنا می شوید. فرم ها از ابتدا در C # تا آخر جایی که می توانید ببینید چه مقدار کد اکنون در سیستم عامل ها به اشتراک گذاشته شده است. در مورد موضوعات مختلف بحث می شود ، از جمله موقعیت هایی که شما برای نوشتن کد در هر سیستم عامل باید انجام دهید ، نحوه برخورد شما با این موضوع و نحوه کار آن چگونه است. و چند بار اتفاق می افتد که شما مجبور باشید کد خاص پلت فرم را بنویسید؟ اما همچنین مواردی مانند ادغام مداوم و استقرار در فروشگاه های برنامه.
Sanne Noordzij یک توسعه دهنده تلفن همراه مجاز Xamarin است. تمرکز او علاوه بر تمرکز بر Xamarin ، روی همه مواردی است که در زمینه توسعه موبایل اتفاق می افتد. او دوست دارد به شرطی که با موبایل ارتباط داشته باشد ، به تکنیک های دیگری مانند Native ، Ionic (Cordova) ، Nativecript و Unity بپردازد!
6:00 بعد از ظهر – خوش آمدید ، بوفه و نوشیدنی
19.00 – شروع ارائه اول
20:15 – شکستن
20:45 – شروع ارائه II
21.30 – نوشیدنی
t 088 – 908 2000
e jiska.van.herpen@ict.nl

توسعه برنامه موبایل | Polygant

توسعه برنامه موبایل | Polygant
نام شما:
شماره تلفن خود را وارد کنید و به زودی با شما تماس خواهیم گرفت
شماره تلفن شما را وارد کنید و به زودی با شما تماس خواهیم گرفت
توسعه برنامه های تلفن همراه فرآیندی برای ایجاد ثبت دامنهی است که روی دستگاه تلفن همراه اجرا می شود. چنین کار دشواری به زمان ، مهارت و بودجه کافی نیاز دارد. با این حال ، حتی با وجود یک تیم باتجربه ، همیشه نمی توان چیز ارزشمندی ایجاد کرد زیرا میلیون ها برنامه وجود دارد ، که باعث می شود قابل توجه بودن در بین آنها دشوار باشد. هر روز توسعه دهندگان صدها برنامه ایجاد می کنند: برخی محبوبیت پیدا می کنند ، درآمد و سود می برند. دیگران به دایره محدودی از کاربران محدود می شوند ، و به طور دسته جمعی گسترش نمی یابند.
امروز ، هر نفر دوم 5 ساعت در روز را صرف یک تلفن هوشمند می کند. روند فعلی به شما امکان می دهد تجارت خود را تنظیم کرده و با سودآوری عشق به اینترنت را دنبال کنید. این اپلیکیشن موبایل علاوه بر تبلیغات ، چهره شرکت را ایجاد می کند ، اطلاعاتی را در مورد مخاطبان هدف ارائه می دهد و عوامل رفتاری خریداران را ارزیابی می کند.

طی 10 سال گذشته ، تعداد تلفن های هوشمند مورد استفاده بیش از 2.5 میلیارد نفر بوده است. هر ساله مصرف کنندگان 380 میلیارد دلار برای دستگاه های جدید هزینه می کنند. هر یک از آنها دارای برنامه هایی هستند که زندگی را ساده می کنند ، به شمارش ، برقراری ارتباط و سفارش تاکسی یا غذا کمک می کنند.

Ironhacks بوت کمپ گوگل

Ironhacks بوت کمپ گوگل
به یک برنامه نویس وب کامل تبدیل شوید: بوت کمپ تمام وقت.
آماده سازی از راه دور
به عنوان یک دانشجوی رسمی Ironhack ، به مطالب مقدماتی سیستم عامل ما دسترسی خواهید داشت. این قسمت مقدماتی بوت کمپ شما را در اصول برنامه نویسی با JavaScript ، HTML و CSS در حدود 50 ساعت راهنمایی می کند. استفاده و درک این اطلاعات پیش زمینه ، مبنای موفقیت شما در دوره اردو است. این آماده سازی همچنین حاوی رهنمودهایی برای تنظیم محیط شما در رایانه است. ما درک می کنیم که این می تواند چالش برانگیز باشد ، اما نگران نباشید! اگر سوالی دارید ، دستیاران معلم با تجربه ما همه چیز را از طریق ایمیل یا از طریق یک کانال Slack مرتب می کنند. در طول آماده سازی (1) مهارت هایی برای شروع بوت کمپ برنامه نویسی خود کسب خواهید کرد ، (2) با جامعه و تیم Ironhack آشنا شوید و (3) تفکر خود را برای موفقیت بهتر کنید. همه اینها شما را قادر می سازد تا در پردیس های پر سرعت ما پیشرفت کنید!
آلمانی علاوه بر اینکه یک معلم پرشور است ، خود را یک دانش آموز ابدی می داند که علاقه زیادی به اشتراک و تبادل دانش و ایده دارد.
Uros یک توسعه دهنده تمام عیار با تجربه قبلی در توسعه تجارت الکترونیکی است راه حل ها وی با اشتیاق دانش خود را از فناوری های موجود در پشته فناوری خود مانند React ، React Native ، Angular ، NodeJS ، MongoDB ، SQL و GraphQL به اشتراک می گذارد.
David Zavala یک توسعه دهنده تمام پشته با چندین سال تجربه آموزش برنامه نویسی است ، توسعه پروژه هایی در مکزیک و کانادا و پروژه هایی برای شرکت های مکزیکی.

روند گوگل در سال 2020 – Bloeise

روند گوگل در سال 2020 – Bloeise
وبلاگ مهمان توسط جولیا لامرز از TransIP
هر ساله ، مفاهیم جدید جدیدی در دنیای گوگل معرفی می شوند. تکنیک های جدید در حال ورود به بازار و تکنیک های قدیمی در حال بهبود و به روزرسانی هستند. همچنین در سال 2020 می توان انتظار پیشرفتهای جدیدی را داشت ، به ویژه از فنآوریهایی كه قبلاً از قبیل Progressive Web Apps (PWA) و Accelerated Mobile Pages (AMP) معرفی شده اند.
A Progressive Web Apps (PWA) برنامه ای است كه هر دو وب سایت و به عنوان یک برنامه ، و می تواند بر روی سیستم عامل های مختلف اجرا شود. این برنامه از طریق مرورگر قابل دسترسی است و به یک فروشگاه برنامه خاص مرتبط نیست. امکانات زیادی در استفاده از PWA وجود دارد – از جمله مرور آفلاین ، به لطف پیوند برنامه با حافظه پنهان مرورگر – و ادغام برنامه ها با عملکردهای دستگاهی که برنامه در آن قرار دارد. PWA ها مانند وب سایت ها عمل می کنند ، اما با تمام مزایای برنامه های بومی. توسعه PWA زمان کمتری نسبت به توسعه یک برنامه بومی دارد. می توانید از وب سایت خود به عنوان پایه استفاده کنید.
ربات های چت خودآموز که به کاربران در وب سایت شما کمک می کند تا س mostالات مهم خود را حل کنند: این راه حلی است که بسیاری از شرکت ها در سال 2020 برای کاهش فشار برای خدمات مشتری خود استفاده می کنند. این روبات ها از طریق تعامل ماشینی از تعاملات خود با کاربران یاد می گیرند و سعی می کنند با هر مکالمه جدید بر اساس دانش خود ، تا حد ممکن با کاربر سازگار شوند. مدتی است که از چت ربات های خودآموز در کانال های رسانه های اجتماعی مانند Facebook Messenger و WhatsApp استفاده می شود ، اما انتظار می رود که بسیاری از شرکت ها نیز از سال 2020 این فناوری را شروع کنند.
داغ است یا نه؟ موتور جستجوی گوگل چندین سال است که نشان می دهد صفحات شتاب دهنده موبایل (AMP) آینده هستند. اینکه آیا در واقع چنین است ، به سرعت پذیرش فناوری بستگی دارد. بسیاری از سیستم عامل های خبری از AMP استفاده می کنند ، اما برای بسیاری از وب سایت ها سرمایه گذاری غیرضروری در سال های اخیر به نظر می رسید. از طریق صفحات AMP ، صفحات وب می توانند 10 برابر سریعتر بارگیری شوند. یک مزیت بزرگ برای کاربران اینترنت همراه. برای بسیاری از مشاغل ، بهینه سازی موتور جستجو اغلب برابر با پایبندی به دستورالعمل های Google برای رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو است – و گوگل آن را دوست دارد وقتی سایت ها سریع بارگیری می کنند. بنابراین کاملاً ارزش دارد که بررسی کنید صفحات AMP در سال 2020 چه کاری برای شما انجام می دهند.
در اکثر وب سایت ها ، با هر کلیک یک دکمه یا پیوند شما را به یک صفحه وب جدید می رساند. با این حال ، هر صفحه جدیدی که بارگیری می شود ، به زمان و داده نیاز دارد. یک برنامه تک صفحه (SPA) با به حداقل رساندن تعداد درخواست ها به سرور و بارگیری پویا داده ها از طریق JavaScript از این امر جلوگیری می کند. نمونه ای از وب سایت هایی که از قبل با SPA کار می کنند Google Maps ، Gmail و Facebook هستند. تجربه کاربری صفحات SPA غالباً بهتر از صفحات معمولی است و از نظر طراحی ، کمی نرم تر به نظر می رسد. با این حال ، یک نقطه ضعف استفاده از SPA این است که انجام بهینه سازی موتور جستجو برای این کار بسیار دشوار است: محتوا در ظروف جاوا اسکریپت بارگیری می شود ، بنابراین توسط خزنده های موتور جستجو قابل خواندن نیست.

ios – نسخه سیستم عامل را در Swift بررسی کنید؟ – سرریز پشته

ios – نسخه سیستم عامل را در Swift بررسی کنید؟ – سرریز پشته
با استفاده از سایت ما ، شما تصدیق می کنید که سیاست کوکی ، سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط خدمات ما را خوانده و درک کرده اید.
پرسش و پاسخ برای کار
Stack Overflow for Teams یک مکان خصوصی و امن برای شما و همکارانتان برای یافتن و اشتراک اطلاعات است.
من سعی می کنم اطلاعات سیستم را در Swift بررسی کنم. من فهمیدم که با کد می توان به آن دست یافت:
من با این کد دو مشکل دارم:
برای iOS ، سعی کنید:

TCG میزبان SCORM از طریق Safari (Mac OS X / iOS) – عمومی این محتوا بدون JavaScript نمایش داده نمی شود. لطفاً JavaScript را فعال کرده و صفحه را بارگیری مجدد کنید.

TCG میزبان SCORM از طریق Safari (Mac OS X / iOS) – عمومی
این محتوا بدون JavaScript نمایش داده نمی شود.
لطفاً JavaScript را فعال کرده و صفحه را بارگیری مجدد کنید.


در این صفحه تعدادی از پیش شرط های استفاده از آموزش الکترونیکی از طریق راه حل TCG Hosted Scorm در رایانه های اپل و iPad ها شرح داده شده است.
برای اینکه راه حل TCG میزبان Scorm به درستی در یک مرورگر وب Safari کار کند ، در هر دو دستگاه Mac OS X و iOS ، نصب یک مورد ضروری است
از تنظیمات پیش فرض این مرورگر وب. اگر مرورگر شما روی تنظیمات پیش فرض تنظیم شده باشد ، امکان پذیر نیست
آموزش الکترونیکی ، از طریق راه حل TCG میزبان Scorm ، زیرا امکان ورود خودکار وجود ندارد.
به عنوان جایگزین این راه حل ، می توان از Mozilla Firefox یا Google Chrome استفاده کرد. با این مرورگرها این گزینه قبلاً به صورت پیش فرض روی “همیشه مجاز باشد” تنظیم شده است
در Mac OS X این گزینه را می توان از طریق منوی Safari -> تنظیمات یا از طریق via- ،
پیدا کرد.

بررسی ثبت دامین | بررسی خدمات مشتری را در www.hardware.nl بخوانید

بررسی ثبت دامین | بررسی خدمات مشتری را در www.hardware.nl بخوانید
دستگاه غیرجاری بیش از 30٪ ارزان تر از قیمت عمده> و … در 4 روز کاری تحویل داده می شود؟
کار عالی ، که هنوز هم طعم خوبی دارد ، آن را ادامه دهید.
پس از پرداخت سفارش ، ظرف چند روز وب سایت را پاک کنید.

دقیقاً همان چیزی که شما از یک وب شاپ انتظار دارید!
من چیزی با زمان تحویل 1 تا 3 روز کاری خریداری کردم. خوب من می توانم با آن زندگی کنم
من حتی در همان روز با یک کارمند تماس گرفتم تا مطمئن شوم سریع تحویل داده شده است.
“بله ، متأسفم ، من نمی توانم پاسخ روشنی به شما بدهم که آیا فردا تحویل می شود یا بعد از آخر هفته ، زمان تحویل 1 تا 3 روز کاری است.”
بعد از 5 روز به وب سایت مراجعه کردم تا ببینم آیا می توانم بفهمم سفارش من کجاست. روی چت زنده کلیک کرد: لطفاً منتظر بمانید ، ما به دنبال نماینده در دسترس شما هستیم. من این کار را 5 بار امتحان کردم ، هر بار 5 تا 10 دقیقه انتظار. هیچ پاسخی
سپس تماس گرفت ، بله خانم ، امروز برای شما ارسال می شود ، از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود.
در آخر روز ایمیل ندارید!
تا روز بعد که ارسال شده است.
الان من فقط بعد از یک هفته سفارش دارم !!!
سفارش ثبت شد. پیگیری و ردیابی منظمی را از DHL دریافت کرده و طی 1 تا 3 روز کاری تحویل داده شده است.

یک امتیاز بزرگ در مقایسه با شرکت های دیگر این بود که بسیار خوب بسته بندی شده بود.

من بیشتر از اینجا سفارش می دهم
برای اولین بار کالایی را از آنها سفارش داده بود و ما آن را خیلی دوست داشتیم: سفارش به موقع و آراسته تحویل داده شد. از نظر قیمت نیز 1 از پایین ترین. بنابراین ارزش تکرار دارد.
تحویل خوب و سریع و قیمت مناسب در وب سایت آنها. خلاصه خیلی راضی.

اطلاعات ثبت دامینی – DPG Technology

اطلاعات ثبت دامینی – DPG Technology
ما به علاقه مندان به فناوری کمک می کنیم تا براساس دانش واقعی محصول و داده های آزمون مستقل ، مقایسه ای منصفانه انجام دهند و بنابراین بهترین خرید را انجام دهند.
اطلاعات ثبت دامین ، علاقه مندان به رایانه و الکترونیک در هلند و بلژیک را از ثبت دامین رایانه و لوازم الکترونیکی مصرفی آگاه می کند.
هر ساله ، ما بیش از 1500 محصول را به صورت حرفه ای آزمایش می کنیم تا مصرف کنندگان بتوانند مقایسه ای منصفانه انجام دهند تا بهترین انتخاب را داشته باشند. تیم تحریریه تجهیزات تست حرفه ای در اختیار دارد تا بتواند در مورد محصولات نظر تخصصی دهد. براساس این نتایج آزمون ، ما تست های مقایسه ای گسترده و بررسی های دقیق محصولات را منتشر می کنیم. علاوه بر وب سایت ، یک مجله نیز شش بار در سال منتشر می شود.
هر ماه بیش از 1 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد از اطلاعات ثبت دامینی بازدید می کنند. تیراژ این مجله 14000 است و سالانه 6 بار منتشر می شود.
ما به یک گروه هدف از نظر فنی که علاقه مندان به ثبت دامین ، گیمرها و متخصصان و تصمیم گیرندگان فناوری اطلاعات هستند و تأثیر زیادی در محیط نزدیک آنها دارند ، رسیده ایم. بیشتر آنها مرد هستند و در IT کار می کنند و دانش عمیقی در مورد محصولات ثبت دامینی دارند.
آیا می خواهید به علاقه مندان واقعی رایانه و الکترونیک برسید؟ با بیش از 15 سال تجربه ، ما بازار فناوری اطلاعات را مانند دیگران نمی شناسیم. ما تماس های بسیار خوبی با تولید کنندگان ، توزیع کنندگان ، فروشندگان و کاربران نهایی داریم. این به Hardware Info موقعیت منحصر به فردی می دهد تا با هر بیان تجاری قابل تصوری از مارک شما پشتیبانی کند ، از فضای مجله ما گرفته تا انواع مختلف آگهی ها ، تبلیغات خبرنامه ، تبلیغات و فیلم ها. ما همچنین دوست داریم فضایی را برای کمپین های بازاریابی سفارشی برای مارک تجاری ، معرفی محصولات یا تبلیغات فروش ارائه دهیم.

اتصال ثبت دامنه – راه حل های مهم کلید برای ارتباط و همکاری دیجیتالی

اتصال ثبت دامنه – راه حل های مهم کلید برای ارتباط و همکاری دیجیتالی
ایجاد اطلاعات برای شما!
کارمندان شما 80٪ از وقت خود را صرف جلسه ، برقراری تماس تلفنی و به اشتراک گذاری پیام و اسناد می کنند.
همیشه ، در همه جا و به طور فزاینده در تیم هایی با مشتری ، تأمین کننده و شریک زندگی می کنید.
سپس آنها بهتر است بدون در اختیار قرار دادن اطلاعات شما در معرض دید عموم ، آن زمان را صرف کنند.
اتصال ثبت دامنه باعث می شود تیم شما کار کند.
راه حل های محور کسب و کار
برنامه های کاربردی مردم محور
امنیت و کنترل محور اطلاعات

بازی با منابع محدود: حداکثر نتایج با حداقل ثبت دامین – ثبت دامنه و تنظیمات – اطلاعات ثبت دامینی

بازی با منابع محدود: حداکثر نتایج با حداقل ثبت دامینثبت دامنه و تنظیمات – اطلاعات ثبت دامینی
یک توصیه عمومی برای تنظیم صحیح ثبت دامنه شما دشوار است ، با توجه به اینکه ترجیحات شخصی و گزینه های بسیاری از تنظیمات سیستم عامل های مدرن متغیرهای زیادی را اضافه می کند. با این وجود ، برای سیستم آهسته تر معمولاً ارزش دارد تا حد امکان برنامه ها را غیرفعال کنید. این امر نه تنها رم بیشتری را آزاد می کند ، بلکه این اطمینان را به شما می دهد که پردازنده مجبور است در هنگام بازی ، کارهای کمتری را در پس زمینه انجام دهد. اگر برای ارتباط با هم تیمی های خود در یک بازی آنلاین برنامه ای را اجرا کنید ، مطمئناً این ثبت دامنهی است که شما می خواهید از آن استفاده کنید.
اما ما به ثبت دامنهی نگاه می کنیم که به طور متوسط ​​با رایانه شخصی با ویندوز شروع می شود (یا یک سیستم عامل مختلف) ، اغلب برنامه های کافی وجود دارد که برای هر جلسه استفاده نمی شود. نمونه های آن شامل Skype و Dropbox است ، اما در هنگام نصب پرینتر می توانید ثبت دامنههای دیگری نیز در قالب یک ابزار اضافه کنید. این نوع ثبت دامنه می تواند راه اندازی کامپیوتر یا لپ تاپ را کند کند. در سیستم های قدیمی تر که هنوز به جای SSD به یک دیسک سخت مجهز هستند ، اقدامات لازم برای خواندن یا نوشتن چنین برنامه هایی می تواند تأثیر منفی بر عملکرد بگذارد ، به خصوص اگر تازه وارد یک بازی سنگین تر با داده های زیادی بارگذاری شده باشید. با این حال ، بسیاری از برنامه ها – که یک بار شروع شده اند – باعث از دست رفتن عملکرد نسبتاً کمی می شوند و در صورت انجام آنها ، احتمالاً به دلیل استفاده زیاد از حافظه است.
هنگامی که ثبت دامنه به طور خودجوش تصمیم به جستجوی به روزرسانی ها ، نصب آن به روزرسانی ها ، به روزرسانی بانک اطلاعاتی ، بروزرسانی یا بررسی هارد دیسک برای خطاها ، اسکن سیستم ویروس ها و بدافزارها یا آماده سازی کارهای دیگر ، مشکل ساز می شود. آماده یا اجرا کنید به منظور جلوگیری از اقدامات غیر منتظره از این نوع از سیستم عامل ، غیرفعال کردن چنین اقدامات اتوماتیک بسیار مهم است.
افرادی که از ویندوز استفاده می کنند ، می توانند به راحتی تنظیم کنند که کدام برنامه ها می توانند با کامپیوتر در Task Manager شروع کنند. علاوه بر این ، این همچنین نشان می دهد که برنامه مربوطه چه تاثیری در زمان راه اندازی سیستم دارد. اگر می خواهید اقدامات خودکار و کارهای برنامه ریزی شده را غیرفعال یا حداقل محدود کنید ، باید کمی بیشتر به تنظیمات شیرجه بزنید. حالت بازی همچنین می توانید در ویندوز 10 در تنظیمات مشاهده کنید. این ویژگی برای اطمینان از اینكه یك بازی از تمام توان محاسباتی و حافظه مورد نیاز خود بدست بیاورد ، و مرورگرها و به روزرسانی های خود ویندوز به طور موقت خاموش می شوند. بین ثبت دامین و ثبت دامنه قرار می گیرد. کاربر عادی چیز زیادی برای جستجوی اینجا ندارد. با این حال ، هر کسی که به اینجا نگاهی بیندازد ، می تواند بررسی کند که آیا این ثبت دامین بهینه تنظیم شده است یا خیر. بخش مهمی از این سرعت حافظه است. اگر ماژول های حافظه برای سرعت بالاتر اعتبار داشته باشند ، و مادربرد از این پشتیبانی می کند ، این تغییر می تواند باعث افزایش قابل توجه عملکرد شود. در اینجا همچنین می توانید مثلاً به عملکرد توربو پردازنده توجه کنید ، چه مدت یک پردازنده می تواند آن را نگه دارد و چه مقدار انرژی قابل استفاده است. به هیچ وجه همه این موارد در هر bios قابل تنظیم و تنظیم نیستند ، بنابراین می تواند در هر سیستمی متفاوت باشد که با کدام گزینه ها هنوز هم می توان عملکرد عملکردی حاصل کرد.
ثبت دامین این در هر مادربرد یا سیستمی که تنظیمات در دسترس است متفاوت است. اگر می توانید سرعت ساعت حافظه کاری خود را در بایوس افزایش دهید ، این تقریباً همیشه به معنای عملکرد بهتر برای بازی ها است.