iOS (Apple) – ویکی پدیا

iOS (Apple) – ویکی پدیا
iOS (برای سیستم عامل آیفون ژوئن 2010) سیستم عامل آیفون و آی پاد لمسی است. توسط اپل توسعه یافته است. این دومین سیستم عامل پرکاربرد در تلفن های هوشمند است. بیش از 1،400،000 برنامه در فروشگاه App اپل در دسترس است که کاربران می توانند ثبت دامنهی را برای اضافه کردن قابلیت های جدید به سیستم عامل بارگیری کنند. [2]
این سیستم عامل در ابتدا برای آیفون ساخته شد ، بر اساس ماکرو سیستم عامل دسک تاپ. بعداً ، این سیستم عامل به دستگاههایی مانند iPod touch ، iPad (که در سال 2019 به iPadOS تغییر یافته است) و Apple TV گسترش یافت. IOS هنگامی که اولین بتا بسته توسعه برنامه های کاربردی منتشر شد ، اسم خود را با نام iPhone OS گرفت. IOS 4 برای اولین بار از نام فعلی استفاده کرد تا نشان دهد سیستم عامل فقط برای آیفون نبوده است. این سیستم عامل برای اولین بار در نهم ژانویه سال 2007 در کنفرانس و نمایشگاه Macworld به صورت عمومی نشان داده شد و در ژوئن همان سال با آیفون منتشر شد. [3] اپل هنوز نام سستی برای سیستم عامل موجود در آیفون نداشت ، فقط گفت که آیفون روی macOS ، سیستم عامل دسک تاپ اپل کار می کند. برنامه های خارجی توسط سیستم عامل پشتیبانی نمی شدند. استیو جابز ، مدیرعامل اپل ، گفت كه توسعه دهندگان می توانند برنامه های اینترنتی را پر كنند كه مملو از برنامه های “بومی” باشد. [4] [5] در 17 اکتبر 2007 ، اپل اعلام کرد که کیت توسعه ثبت دامنه (SDK) ساخته خواهد شد و تا فوریه 2008 در دست توسعه دهندگان خواهد بود. [6] در 6 مارس 2008 ، اپل iPhone SDK را منتشر کرد و در همان زمان نام سیستم عامل خود را به نام iPhone iPhone داد.
در سپتامبر 2007 ، اپل iPod Touch را منتشر کرد که جدا از تلفن تقریباً مشابه آیفون بود. اپل بیش از یک میلیون آیفون را برای دوره کریسمس 2007 فروخت. [7] در ژانویه سال 2010 ، اپل iPad را معرفی کرد ، تبلتی که همان سیستم عامل را اجرا می کند. [8] در ژوئن سال 2010 ، اپل نام iPhone OS را به iOS تغییر داد. نام IOS مدتی است که توسط سیسکو مورد استفاده قرار گرفته بود و برای جلوگیری از طرح دعوی ، اپل با سیسکو قرارداد صدور مجوز را امضا کرد. [9] [10]
نسخه اول ، سیستم عامل آیفون ، با عرضه آیفون منتشر شد. پشتیبانی از iPod Touch در نسخه 1.1 اضافه شده است. هنگامی که iPhone 3G معرفی شد ، نسخه 2.0 سیستم عامل آیفون معرفی شد. تغییر بزرگ افزودن فروشگاه App بود که در آن کاربران می توانند برنامه هایی را بدست آورند. قیمت این بروزرسانی برای کاربران iPod Touch 9.95 دلار هزینه داشته است. این اولین نسخه از سیستم عامل آیفون بود که از هلندی پشتیبانی می کرد. IOS 3.0 با انتشار iPhone 3GS در تاریخ 17 ژوئن 2009 منتشر شد. این بروزرسانی همچنین برای کاربران iPod Touch 9.95 دلار هزینه داشته است. نسخه 3.0 چندین ویژگی جدید مانند برش و چسباندن و MMS ارائه داد. IPhone OS 3.2 نسخه از پیش نصب شده بر روی iPad بود. از نسخه 4 ، اکنون سیستم عامل آیفون iOS نامیده می شود.
iOS فقط بر روی دستگاههای منتشر شده توسط اپل کار می کند. با این حال ، نسخه های جدید iOS همیشه برای دستگاه های قدیمی عرضه نمی شود. به عنوان مثال ، یک سال پس از آخرین فروش آیفون 4 (مدل 8 گیگابایتی تا 10 سپتامبر 2013 فروخته شد) ، هیچ نسخه ای در iOS 8 (از 17 سپتامبر 2014 موجود نیست) برای این مدل منتشر شد.

“سیستم عامل iOS با سیستم عامل آیفون همچنان ادامه می یابد”

سیستم عامل iOS با سیستم عامل آیفون همچنان ادامه می یابد

ممکن است دیگر iOS 14 و iOS 15 نباشد ، زیرا به نظر می رسد اپل نام iPhone OS را تغییر می دهد.
ممکن است اپل از سیستم عامل آیفون خود از نام آشنا دور شود. iOS سپس به سیستم عامل آیفون تغییر می کند. این می گوید جان پروسر خوش ذوق اپل در توییت.
پیش از این ، نسخه iOS برای iPad قبلاً به سیستم عامل iPad تغییر یافته است. سیستم عامل Mac برای macOS و برای Apple Watch watchOS نامیده می شود. اسم آیفون سیستم عامل سپس معنا می یابد.
نام کاملاً جدید نیست. هنگامی که اولین آیفون در سال 2007 رونمایی شد ، سیستم عامل قبلاً به عنوان سیستم عامل آیفون توصیف شده بود. این نام با معرفی iPad به iOS تغییر یافت.
اپل در کنفرانس توسعه دهندگان آنلاین خود WWDC در تاریخ دوشنبه ، 22 ژوئن از آخرین نسخه سیستم عامل رونمایی کرد.
به روزرسانی های ما را در اینجا در WWDC دنبال کنید.

بدون iOS 14 امسال: iOS نام جدیدی پیدا می کند! – iCreate

بدون iOS 14 امسال: iOS نام جدیدی پیدا می کند! – iCreate
در حال حاضر شایعات زیادی درباره ثبت دامنه جدید منتشر شده است که پاییز امسال برای آیفون منتشر خواهد شد. اما ما یک چیز را با اطمینان می دانستیم: نام iOS 14 خواهد بود. درست است؟ صدای جیر جیر از طرف مشهور اپل اکنون همه چیز را به خطر می اندازد.
– Jon Prosser (jon_prosser) 18 ژوئن 2020
ممکن است اپل از سیستم عامل آیفون به نام iOS رهایی یابد. Jon Prosser ، خبره مشهور اپل ، توییتی را منتشر کرده است که حاوی تنها دو کلمه مهم است: سیستم عامل آیفون. Prosser نوع شخصی است که اگر می خواهید اپل از آن غافلگیر شوید ، نباید در توییتر دنبال کنید. بسیاری از رازهای اپل که او آشکار کرده است ، بعداً صحت داشته اند.
نام iPhone OS بین نام سیستم عامل های دیگر اپل معنی دارد. macOS برای Mac ، watchOS برای Watch ، tvOS برای Apple TV و – از سال گذشته – iPadOS برای iPad. شاید فضای لازم را طی کند ، اما پس از آن این اسم جدید به طور مرتب در لیست جای می گیرد. اگرچه ، نام جدید: اگر مدتی است که اپل را دنبال می کنید ، می دانید که iOS تا ده سال پیش نیز به عنوان سیستم عامل آیفون شناخته می شد. . در واقع ، iOS برای سیستم عامل آیفون کوتاه است. اپل از زمانی که iPad در سال 2010 راه اندازی شد ، نام iOS را شروع کرد. اکنون که iPad از سال گذشته سیستم عامل خود را با iPadOS دارد ، هیچ چیز در راه تغییر نام نیست. WWDC سپس سیستم عامل های جدید فاش می شوند و بدون شک در مورد تغییر این نام خواهیم شنید. برای این که از تحولات آگاه باشید یا در خبرنامه رایگان ما ثبت نام کنید ، در این وب سایت مراقب باشید

iPadOS 13: همه چیز درباره ثبت دامنه جدید iPad 2019

iPadOS 13: همه چیز درباره ثبت دامنه جدید iPad 2019
iCulture »iPadOS» iPadOS 13
iPadOS 13 اولین نسخه از iPadOS است که منتشر شده است. در این مقاله می توانید تمام نکات مهم را بخوانید: کدام توابع را شامل می شود ، برای کدام iPad ها مناسب است و چگونه می توانید آن را نصب کنید؟

تقریباً عملکردهای مشابه iOS را ارائه می دهد ، اما اپل ثبت دامنه ویژه ای را برای iPad منتشر کرده است: iPadOS. با این کار ، اپل روشن می کند که iPad به یک دستگاه مستقل تبدیل شده است که لیاقت سیستم عامل خاص خود را دارد. بنابراین انتظار داریم iPadOS خود را بیشتر و بیشتر از iOS متمایز کند. در این صفحه ویژگی های اصلی iPadOS 13. را مورد بحث قرار خواهیم داد.
این ویژگی های اصلی iPadOS 13 است:
iPadOS 13 اولین نسخه از iPadOS است ، ثبت دامنهی ویژه که iPad بر روی آن اجرا می شود. اولین نسخه ای که می توانستید نصب کنید iPadOS 13.1 است که در تاریخ 24 سپتامبر 2019 منتشر شد. بنابراین iPadOS 13.0 وجود ندارد. در بررسی iPadOS 13 ما می توانید آنچه را که ما درباره این سیستم عامل برای iPad فکر می کنیم بخوانید. حداقل می توانید iPadOS 13.1 را بر روی تمام مدل های iPad Pro نصب کنید. اگر مدل دیگری دارید ، می توانید با دستگاههای مناسب در زیر ببینید که آیا iPad شما برای iPadOS 13. مناسب است. اما احتمالاً شما این موارد را از قبل مرتب کرده اید و بلافاصله می توانید بارگیری را شروع کنید. اگر در طی این فرآیند هیچ مشکلی پیش نیاید ، ما به شما کمک می کنیم تا با مقاله نصب نصب iPadOS ما شروع کنید.

اپل ممکن است iOS را به نام اصلی “iPhone OS” خود در WWDC بازگرداند | Appleinsider

اپل ممکن است iOS را به نام اصلی “iPhone OS” خود در WWDC بازگرداند | Appleinsider
کپی رایت © 2020 ، Quiller Media، Inc.
تماس با ما | سیاست حفظ حریم خصوصی | تبلیغات در AI
یک سخنگوی برجسته ادعا می کند اپل ممکن است برای نسخه بعدی IOS به نام اصلی “iPhone OS” خود برگردد ، که به طور بالقوه متناسب با iPadOS است.
جان Prosser ، ناشر Prolific اکنون ادعا می کند که اپل نسخه جدید iOS ، احتمالاً iOS 14 را با نام “OS OS” عرضه می کند. این نامی است که اپل از آن برای سیستم عامل در آیفون اصلی استفاده کرده است و ممکن است تغییر در جهت ترازی برند با iPadOS باشد.
“استیو جابز با رونمایی از سیستم عامل آیفون X ،” [آیفون سیستم عامل X را اجرا کرد. ” این نام در سال 2010 با راه اندازی iPad به iOS تغییر یافت.
این صدای جیر جیر جدید یکی از کوتاهترین نشت های Prosser است ، بدون جزئیات و نظر دیگری درمورد کلمات “سیستم عامل آیفون”. با توجه به اینکه WWDC 2020 از 22 ژوئن آغاز می شود و قرار است اپل نسخه بعدی iOS را در آنجا اعلام کند ، به احتمال زیاد چنین اتفاقی می افتد که اصلاً چنین تغییراتی صورت می گیرد.

نمای کلی بروزرسانی آیفون: کدام نسخه iOS دستگاه Apple من است که در حال اجرا است؟

نمای کلی بروزرسانی آیفون: کدام نسخه iOS دستگاه Apple من است که در حال اجرا است؟
شما این متن را می بینید زیرا از Adblocker استفاده می کنید و تبلیغات ما را مسدود می کنید. از این امر پشیمان هستیم ، زیرا ما به آن تبلیغات نیاز داریم تا مقالات مستقل خود را به صورت رایگان ارائه دهیم. با افزودن ما به لیست سفید خود ، از iPhon پشتیبانی کنید. پیشاپیش متشکریم!
iPhoned »اخبار» نمای کلی iOS: این نسخه iPhone ، iPad یا iPod شما را اجرا می کند
اپل مرتباً نسخه جدیدی از iOS را منتشر می کند. اما چگونه می دانید آیفون ، آی پد ، آی پاد لمسی یا Apple Watch در کدام نسخه اجرا می شود (حداکثر)؟ یک مرور کلی.
بعد از تبلیغ بخوانید تبلیغات و مسدود کننده تبلیغات این متن را می بینید زیرا از مسدود کننده تبلیغات استفاده می کنید و تبلیغات ما را مسدود می کنید. از این امر پشیمان هستیم ، زیرا ما به آن تبلیغات نیاز داریم تا مقالات مستقل خود را به صورت رایگان ارائه دهیم. با افزودن ما به لیست سفید خود ، از iPhon پشتیبانی کنید. از قبل ممنونم
بعد از تبلیغ بخوانید.
شما این متن را می بینید زیرا از مسدود کننده تبلیغات استفاده می کنید و تبلیغات ما را مسدود می کنید. از این امر پشیمان هستیم ، زیرا ما به آن تبلیغات نیاز داریم تا مقالات مستقل خود را به صورت رایگان ارائه دهیم. با افزودن ما به لیست سفید خود ، از iPhon پشتیبانی کنید. متشکریم! در همین حال ، ما مدتی آماده ایم که دو رقمی برای iOS است ، که در سال 2007 نور روز را به عنوان سیستم عامل آیفون دید. نسخه اول سیستم عامل موبایل اپل کاملاً اساسی بود: فقط تعداد معدود برنامه وجود داشت. از جمله Safari ، YouTube و ماشین حساب موجود است. همزمان با انتشار آیفون 3G (2008) ، سیستم عامل آیفون 2 منتشر شد ، این بار با اپ استور و امکان نصب برنامه های شخص ثالث.

“IOS و OS X هرگز با هم نمی روند” | Computable.nl

“IOS و OS X هرگز با هم نمی روند” | Computable.nl
هر روز کاری محاسبه گر با موضوعی که خوانندگان می توانند در مورد آن صحبت کنند معامله می کند. امروز در مورد ادغام iOS و OS X که هرگز به نتیجه نخواهد رسید.
مایکروسافت خط تقسیم بین رایانه های شخصی و تبلت ها از یک طرف و تلفن های هوشمند ویندوز (بعلاوه حتی پوشیدنی) را از طرف دیگر با ویندوز 10 تار می کند. گوگل سیستم عامل لپ تاپ و دسک تاپ Chrome خود را با سیستم عامل تلفن همراه Android سازگار تر می کند. تیم کوک اظهار داشت مدیر عامل شرکت اپل موفقیت آیفون (و آی پد) را مدیون جدایی بین iOS و OS X است: iPad و MacBooks قرار نیست به همگرایی برسند.
اپل مدیون موفقیت آیفون (و iPad) است. این برخلاف تلاش مایکروسافت با ویندوز 8 و 8.1 است که غول کامپیوتر در کل بازار رایانه ای به کوتوله تبدیل شده است. کوک از اظهارات قبلی خود مبنی بر اینکه iOS و OS X جدا خواهند بود ، تکرار می شود. یا اینکه مدیر عامل در مورد تجلی بدنی صحبت می کند: iPad (علی رغم وجود iPad Pro) با MacBook “همگرایی” نخواهد کرد؟ اپل اغلب شگفتی هایی را ارائه داده است ، به عنوان مثال با قلم. به عبارت دیگر: هرگز نگو. نظر شما چیست؟فقه IVO ، به عنوان یک سازمان تأمین اطلاعات برای قوه قضاییه ، در فرایند دیجیتالی شدن در دادگاهها و دادگاهها صدرنشین است. “تیم DevOps ما را ایجاد ، مدیریت و بهبود دهید …
من معتقدم که قبلاً آن را نوشتم (شاید در جای دیگر) ، اما من در این مورد با اپل موافقم.

MS برای همه دستگاههایی که کاربران مشاغل ممکن است خوشحال باشند ، به 1 سیستم عامل مراجعه می کند. آنها همچنین قسم می خورند که سطح 4 Pro iPad Pro را از آب بیرون می کشد. چرا یک سیستم عامل محدود وقتی می توانید کل چیز را داشته باشید؟

اپل آن انتخاب را انجام نمی دهد و از نظر من به درستی چنین است. اگر iPad (طرفدار) OSX دریافت کند این امر باعث ترس بسیاری از کاربران می شود. شما یک سیستم عامل پیچیده دریافت می کنید که برای لمس کردن با عواقب زیادی ایجاد نمی شود در حالی که کاربر مصرف کننده iPad (همچنین در iPad Pro) فقط می خواهد کارها را به راحتی انجام دهد و 32 گیگابایت کافی دارد.

Surface Pro در بازار تجارت بسیار خوب عمل خواهد کرد ، اما در کل یک طاقچه است.

و استیو جابز همچنین گفت كه آیفون هرگز صفحه بزرگ نخواهد گرفت و اکنون زمان آن است … خوب زمان و بینش تغییر می كند. وقتی استیو جابز درگذشت ، اپل نیز در مدت پنج سال مرده تلفظ شد … سپس ببینید چند پیش بینی ارزش دارد …

من واقعاً به دیدگاه یکپارچه مایکروسافت اعتقاد ندارم. آرزو را درک کنید ، اما تنوع بیشتر و بیشتری می بینید. نه تنها ظهور سیستم عامل X کاملاً شدید است (گاهی اوقات اپل در منطقه لپ تاپ بزرگتر به نظر می رسد) ، بلکه Chrome OS ، Linux ، IOS و Android نیز در حال گرفتن دستگاه ها و ساعت های بیشتری هستند. ما باید بپذیریم که دیگر برای 1 سیستم برنامه نویسی نمی کنیم …
اپل از ابتدا کاملاً واضح بوده است! یک سیستم عامل برای دسک تاپ و سیستم عامل برای دستگاه های تلفن همراه وجود دارد.

سیستم عامل اول ، OS X برای انواع مختلف مک از جمله MacBook برای مک است و مبتنی بر عملکرد صفحه کلید ، ماوس و تاچ پد است.

سیستم عامل دوم ، iOS برای همه iDevices (iPhone ، iPad و iPod touch) است و مبتنی بر حرکات چند لمسی و بر روی صفحه است.

اکنون iOS بیشتر و بالغ تر می شود و ثبت دامین iDevice بیشتر و قدرتمندتر می شود ، بنابراین می توانید بیشتر و بیشتر با آن کار کنید. بنابراین سیستم عامل X و iOS در حال همگرایی هستند. اکنون نمی توانید برنامه های OS X را تحت iOS اجرا کنید ، اما چندین برنامه وجود دارد که هم OS X و هم نسخه iOS دارند. به این ترتیب می توانید روی همان اسناد در دستگاه های مختلف کار کنید.

اپل همیشه در مورد عملکرد iPad و iPhone بسیار واضح بوده است. اینها با انگشتان دست شما انجام می شود ، نه با قلم ، همانطور که ممکن است از گذشته بدانید ، خلبان Palm.

اکنون اپل iPad Pro را منتشر کرده است که در آن می توانید یک مداد بخرید. این مورد عمداً مداد خوانده می شود و نه قلم ، زیرا برای کار با iOS ضروری نیست ، بلکه ابزار مناسبی برای مثال برای یک طراح گرافیک یا پیش نویس است.

می بینید ، اپل مرتباً تنظیم می کند (یک آیفون بزرگتر ، یک آیپد مینی و یک آیپد پرو) اما مقادیر مشخصی برطرف می شوند.

9 فن آوری وب که هر توسعه دهنده وب باید در سال 2020 بداند | TMS

9 فن آوری وب که هر توسعه دهنده وب باید در سال 2020 بداند | TMS
Milutina Milankovica 11b
11000 Beograd
گوگل با مجموعه ای گسترده از قوانین و تکنیک هایی که هر توسعه دهنده وب سایت باید از آن آگاه باشد ، ارائه می شود. اگر می خواهید یک وب سایت مطابق میل خود به نظر برسد و عملکرد خود را انجام دهد ، باید با فن آوری های وب آشنا شوید که به شما در رسیدن به هدف خود کمک می کند. JavaScript ، CSS و HTML. و اگرچه کاملاً پیچیده به نظر می رسد ، هنگامی که شما می دانید چه کاری انجام می دهید ، درک فن آوری وب و نحوه کار آن به طور قابل توجهی آسان تر می شود. ما شما را با معرفی فناوریهای وب و جدیدترین لیست فناوریهای وب به شما ارائه می دهیم امیدواریم که این موارد حداقل برای شما آسانتر شود. حال بیایید نگاهی بیندازیم.
احتمالاً قبلاً اصطلاح “فن آوری های گوگل” را شنیده اید ، اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که در واقع به چه معناست؟ مردم این کار را انجام می دهند ، به جای آنها به رمز نیاز دارند. فن آوری های وب زبانهای نشانه گذاری و بسته های چندرسانه ای هستند که رایانه ها برای برقراری ارتباط از آن استفاده می کنند.

آشنایی با فناوری اطلاعات / فن آوری های وب – ویکی پدیا ، کتاب های آزاد برای دنیای آزاد

آشنایی با فناوری اطلاعات / فن آوری های وب – ویکی پدیا ، کتاب های آزاد برای دنیای آزاد
به منظور ایجاد وب سایت ها به روشی خاص و کارآمد ، توسعه دهندگان وب از زبان های مختلف استفاده می کنند. سه زبان اصلی که World Wide Web را تشکیل می دهند HTML ، CSS و JavaScript هستند.
در دنیای فناوری اطلاعات ، اینترنت یک بستر اساسی است ، چه برای توسعه و چه برای مصرف کننده. هنگام ایجاد وب سایت ، به طور معمول سه زبان اصلی بازی می شوند. این زبانها JavaScript ، CSS و HTML هستند. HTML ستون فقرات اکثر صفحات وب است. در اصل ، از آن برای ایجاد ساختار چگونگی ظاهر یک وب سایت خاص ، از سرفصل ها ، پاراگراف ها ، بدنه ، پیوندها و حتی تصاویر استفاده می شود.
زبانهای نشانه گذاری ، زبانی هستند که وب در آن نوشته شده است. متداول ترین زبان نشانه گذاری مورد استفاده HTML است که از تگ ها برای حاشیه نویسی متن استفاده می کند تا یک کامپیوتر بتواند متن را دستکاری کند. بیشتر زبانهای نشانه گذاری قابل خواندن انسان هستند و از یادداشت هایی استفاده می کنند که از متن حاشیه نویسی متمایز است. انواع مختلف نشانه ها و زبان ها وجود دارد ، اما همه با روشی که اسناد را حاشیه نویسی می کنند ، سازگار هستند.
Hypertext به عنوان چیدمان اطلاعات در داخل دیتابیس تعریف شده است كه به کاربر اجازه می دهد با كلیك كردن روی كلمات یا تصاویر برجسته شده در داخل سند اصلی ، اطلاعات را دریافت كرده و از یك سند به سند دیگر هدایت كند. Hypertext پایگاه شبکه جهانی وب است ، زیرا کاربر را قادر می سازد برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک های دیگر کلیک کند. Hypertext اصطلاحی است که برای کلیه پیوندها استفاده می شود ، خواه به عنوان متن یا بخش گرافیکی دیگر.
HTML یک زبان علامت گذاری معمولی است که برای ایجاد و ویرایش صفحات وب و برنامه های وب استفاده می شود. HTML برای ایجاد ساختار اساسی یک وب سایت استفاده می شود. HTML از عناصر مختلفی تشکیل شده است که قبل از برچسب افتتاحیه ، و یک برچسب بسته شدن ، وجود دارد. محتوای بین برچسب ها ، و ، محتوای صفحه وب است. محتوای بین برچسب ها ، و ، عنوان صفحه وب است. این متن بین برچسب و نمایش داده می شود. محتوای بین برچسب ها ، و ، محتوای اصلی صفحه وب است. محتوا می تواند شامل پیوندها ، پاراگرافها ، عناوین و عناصر مختلف دیگر باشد.
در اینجا متداول ترین برچسب های HTML ذکر شده است:

سیستم عامل کسب و کار را انتخاب کنید: آیا این سیستم عامل iOS ، Android یا Windows 10 خواهد بود؟ یک انتخاب دشوار است. نکاتی برای کمک به شما در تصمیم گیری صحیح. “iOS ، Android یا Windows 10؟ آیا ما اجازه می دهیم کاربران نهایی خودشان را انتخاب کنند؟ آیا مدیریت انتخاب می کند؟ و هزینه ها و عواقب آن برای مدیریت چیست؟ چگونه آنها در نهایت انتخاب صحیح را انجام می دهند؟

سیستم عامل کسب و کار را انتخاب کنید: آیا این سیستم عامل iOS ، Android یا Windows 10 خواهد بود؟ یک انتخاب دشوار است. نکاتی برای کمک به شما در تصمیم گیری صحیح. “iOS ، Android یا Windows 10؟ آیا ما اجازه می دهیم کاربران نهایی خودشان را انتخاب کنند؟ آیا مدیریت انتخاب می کند؟ و هزینه ها و عواقب آن برای مدیریت چیست؟ چگونه آنها در نهایت انتخاب صحیح را انجام می دهند؟
“کاربران اغلب در خانه تجربه iOS و Android دارند. با این وجود ، الزامات مختلف برای استقرار مشاغل اعمال می شود. ” شرکت او متیلیوم هم برنامه های کاربردی مصرف کننده و هم برای تجارت ایجاد می کند که از روش جدید کار پشتیبانی می کند.
“برای مثال در هنگام انتخاب iOS ، خرید ثبت دامین اپل هزینه قابل توجهی است. این یک نکته مهم برای استفاده در تجارت است. ثبت دامینی که از اندروید یا ویندوز پشتیبانی می کند ، اغلب بسیار ارزان تر است. مطمئناً هنگامی که تعداد زیادی تلفن هوشمند ، تبلت یا لپ تاپ را به بازار عرضه کرده اید ، این بحث هزینه را می توان در نظر گرفت. ، که از جمله موارد دیگر راه حل هایی برای NOS و NU.nl ایجاد کرده است و روی ویندوز 10 متمرکز است.
‘Android دارای سهم زیادی در بازار مصرف ، اما در زمینه مدیریت و امنیت – مباحثی که هنگام استفاده از دستگاه های تلفن همراه مهم هستند در محیط های تجاری بسیار سنگین است – سیستم عامل از iOS و ویندوز 10 بهتر استفاده می کند. “